Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze 11.05.2017 r.

Szanowni Państwo

 

W związku z upływem kadencji obecnego Zarządu Polskiego Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji pragniemy poinformować Państwa o zbliżającym się terminie Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego, które zaplanowane jest na dzień 11 maja 2017 r. w Sali Konferencyjnej na terenie Hali Stulecia we Wrocławiu.

Chcielibyśmy również przypomnieć, iż w dniach 11-12 maja br. we Wrocławiu odbędą się największe w Polsce targi usług branży DDD  -  CONEXPEST organizowane przez nasze Stowarzyszenie. Tegoroczne targi to goście oraz wystawcy z Polski i z całego świata, to znakomita okazja do nawiązania kontaktów, zapoznania się z nowinkami nie tylko technicznymi w zakresie usług DDD, ale przede wszystkim to okazja spotkania ludzi z branży, możliwość wymiany doświadczeń. 

W tym roku na ConExPest zaplanowano wiele atrakcji. Przewidziane są konferencje naukowe na tematy poświęcone najnowszym trendom w zakresie usług z naszej branży. Pierwszego dnia przewidziano również uroczystą kolację w Restauracji Letniej usytuowanej na terenie wrocławskiego ogrodu zoologicznego, którą poprzedzi zwiedzanie Afrykarium – największego tego typu obiektu w całej Polsce. Koszt uczestnictwa w kolacji połączonej ze zwiedzaniem Afrykarium dla jednej osoby to 250 zł.

Zgłoszenia uczestnictwa w Walnym Zebraniu Sprawozdawczo -Wyborczym, jak również na uroczystej kolacji na targach ConExPest prosimy przesyłać mailowo na adres biuro@deratyzacja.com.pl.

W przypadku zgłaszania uczestnictwa w uroczystej kolacji w dniu 11 maja 2017 r. decyduje kolejność zgłoszeń.

Następne informacje podamy Państwu wkrótce.

 

 

                                                                                  Z wyrazami szacunku

                                                                                  W imieniu Zarządu PSPDDiD

                                                                                  Katarzyna Wrocławska

                                                                                  Dyrektor Biura PSPDDiD